PROČ NAVŠTĚVOVAT SOLÁRIUM V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH?

PROČ NAVŠTĚVOVAT SOLÁRIUM V PODZIMNÍCH A ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH?
Home | Proč navštěvovat solárium v podzimních a zimních měsících?

Pravidelné rozumné návštěvy solária v podzimních a zimních měsících mohou zajistit optimální hladinu Vitaminu D i v období, kdy hladina Vitaminu D závažně klesá, protože sluneční světlo obsahuje příliš málo ultrafialového záření, které stimuluje produkci Vitaminu D v lidském těle.

Pokud v tomto období využíváte solária, můžete tomuto nedostatku zabránit a udržet si dostatečnou hladinu Vitaminu D.

Vypracujeme Vám individuální opalovací program, který vezme v úvahu Váš typ pleti a doporučíme dobu opalování tak, aby byla pleť chráněna před spálením. Spálení kůže je se třeba se vždy vyhnout! Jak na slunci, tak v soláriu.

 

UV záření vytváří 90% Vitaminu D. Celosvětové vědecké a lékařské studie prokázaly, že Vitamin D má pozitivní vliv na zdraví buněk, kostí i orgánů, snižuje riziko rakoviny prsu, působí proti autoimunitním a kožním onemocněním a má pozitivní vliv na duševní zdraví.
Rozumné opalování
Za rozumné opalování se považuje postupné vystavování se UV záření, při kterém kůže získá krásné jemné opálení, tělo si načerpá dostatečné množství Vitaminu D, ale nedojde k zarudnutí či spálení kůže. Zarudnutí či spálení kůže je třeba se vždy vyvarovat, protože může kůži poškodit!

 

NAVŠTIVTE NAŠE SOLÁRIUM 15Kč/ min, s Ella kartou 12Kč/min


Zpět na aktuality