Bosu Core

BOSU CORE

· Je pomalá forma cvičení zaměřená na posílení středu těla (hluboký svalový stabilizační system - CORE), zpevnění svalstva celého těla ale i posilování problémových partií . Cvičení na BOSU® Balance Trainer je dále velice efektivní pro protažení zkrácených svalových skupin a pro vyrovnání svalové dysbalance.

· BOSU® Balance Trainer má svůj původ v rehabilitaci. Díky jednoduchosti pomůcky si každý uživatel určuje vlastní úroveň obtížnosti. To dělá BOSU® Balance Trainer oblíbeným mezi lidmi všeho věku od začátečníků po vysoce trénované atlety.

· Rovnováha je základem a podstatou všech pohybů. Protože je BOSU bezpečné, dovoluje téměř každému bez ohledu na úroveň jeho dovedností, se efektivně soustředit a zdokonalovat rovnováhu.

· BOSU Core je vhodné pro všechny. Vedle sebe mohou cvičit i lidé s úplně rozdílnou kondicí, pohyby a pozice jsou jednoduché, vše se učí postupně, nejedná se o žádné složité choreografie.

· Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu či lehu. Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla. Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Při tomto cvičení používáme i další cvičební pomůcky např. Činky, gumičky, tyče a overbally.

· Lze cvičit bez obuvi.

 

Pondělí 18:00 Monča Hovorková

Úterý 19:00 Ivča Amchová/ Veronika Burdová 

Neděle 18:00 Monča Hovorková 

Cena : 130 Kč