Posilovna

 POSILOVNA 

V našem fitness centru najdete příjemné, rodinné prostředí s kvalitně vybavenou posilovnou stroji Grunsport a kardio zónou zn. Precor. Fitnesstrenéři poskytují služby pro začínající i pokročilé, nabízí poradenství zdravé výživy i sestavení jídelníčku.

Otevřeno : 

Po - Pá 7:00 - 22:00

So        8:00 - 22:00

Ne       10:00 - 22:00

Cena : 

  • Cena jednoho vstupu 120 Kč/čas. neomezeno 
  • student a senior 110 Kč
  • S kreditem sleva 5% - 25% 
  • Studenti a senioři s kreditem sleva 7%-25%

 

Proč trenéra v posilovně?

V dnešní moderní době jsou fitness centra docela oblíbená a čím dál více lidí je začíná navštěvovat. Bohužel pouze malé procento lidí ví, jak správně posilovat. Běžně se stává, že se jedinec donutí zajít do fitka, zaplatí vstup a jeho trénink je úplně nahodilý, nebo vypadá spíše jako kopírování cviků, které vidí u ostatních návštěvníků. V trochu lepším případě cvičí podle tréninku, který si přečetl v nějakém časopise nebo na internetových stránkách. Je to ale správně? Není.

Časté chyby začátečníků
Velkým problémem bude technika provedení cviků, kterou určitě nikdo jen tak nezvládne sám od sebe. Zde může pomoci teoretické nastudování (přečtení si, jak cvik správně provádět) techniky, ale v realitě je to vždy obtížnější.Dále je často problémové správné dýchání , volba cviků, jejich pořadí a vůbec celkové složení tréninku. Stejně tak bývá často podceňováno rozcvičení a závěrečné protažení.

Proč je trenér vhodný?
Důvodů, proč bych každému začátečníkovi a často i relativně pokročilému cvičenci doporučil trenéra, je hodně. Je sice pravda, že osobní trénink není nejlevnější záležitostí, ale podívejte se na to z té druhé stránky. Je lepší ušetřit na trenérovi a přitom mít od tréninku mizivé výsledky a v horším případě třeba prohloubení svalových dysbalancí či zdravotních problémů? Nebo raději zezačátku alespoň na měsíc až dva investujete větší peníze a dostanete za to daleko větší výsledek?

Kdo stále namítá, že trenéři jsou drazí, tak by si měl uvědomit, že trenér musel nejenom zaplatit za své vzdělání, ale zkušenosti a znalosti, které oproti vám v tomto směru má, jsou cenné.

Co čekat od trenéra?

V ideálním případě, pokud si chcete trenéra najmout na delší dobu, což bych doporučil, byste si měli domluvit schůzku, kde si o Vás trenér zjistí nějaké informace (Váš cíl, zdravotní stav....), které bude potřebovat. Dále by měl udělat diagnostiku, během které bude hlavně zjišťovat zkrácené a oslabené svaly, držení těla apod. Poté podle zjištěných údajů pro Vás sestaví treninkový plán a můžete začít s vlastním cvičením. Je na Vás, jestli chcete posilovat za účelem redukce váhy, tvarování a zpevnění těla, zvětšení svalové hmoty, nebo třeba odstranění bolestí zad a krční páteře.

Podle čeho vybírat trenéra?
Zde je to hodně o vlastních preferencích, ale učitě byste měli brát v potaz jeho vzdělání. Navíc dnes je už poměrně velké množství trenérů a jejich úroveň se může zásadně lišit, proto by pro Vás neměla být nejdůležitějším kritériem cena.

NAŠI TRENÉŘI viz. sekce - NÁŠ TÝM


Posilovna
Posilovna